Home Jak pozyskać środki na grę?

SPRAWDŹ PROGRAMY DOTACYJNE I POMYSŁY NA WYKORZYSTANIE GIER W KULTURZE I EDUKACJI

< Następne Poprzednie >

JAK POZYSKAĆ FINANSOWANIE I STWORZYĆ MOBILNĄ GRĘ MIEJSKĄ?

 • Jak pozyskać środki na grę

  Znajdź program dotacyjny

  Wybierz program dotacyjny, którego cele są zgodne z Twoimi zamierzeniami. Pamiętaj, że gra powinna stanowić jeden – a nie jedyny – element zadania w ramach projektu.

 • Jak pozyskać środki na grę

  Pomysł

  Inspiracje do stworzenia gry są wszędzie wokół! Pomysły można czerpać z literatury, filmów, seriali i gier, a także z lokalnej historii, legend i folkloru, a nawet architektury i przemysłu.

Masz już źródło finansowania i pomysł na grę? Wspaniale!

Na tym etapie, zanim przystąpisz do pisania wniosku o dotację, potrzebujesz jeszcze wyceny warsztatów, gotowej gry lub wdrożenia ActionTrack w Twojej instytucji. Tylko od Ciebie zależy, na jaką formę współpracy z nami się zdecydujesz. Nie masz pewności, co wybrać? Sprawdź poniższą infografikę. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy!

 • Jak pozyskać środki na grę

  Stworzymy grę dla Ciebie

  Nasi projektanci i graficy przeniosą Twój pomysł wprost do aplikacji ActionTrack. W Twoją grę będzie mógł zagrać każdy, kto posiada smartfona z dostępem do Internetu!

 • Jak pozyskać środki na grę

  Stworzysz grę razem z lokalną młodzieżą

  Podczas kilkudniowych warsztatów nauczymy Ciebie i uczestników projektu, jak stworzyć grę! Dowiecie się jakie są dobre praktyki, pomysły na fabułę i zadania oraz poznacie edytor ActionTrack. Nasze spotkanie zakończy się rozgrywką

 • Jak pozyskać środki na grę

  Stworzysz grę ze swoimi współpracownikami

  W ramach wdrożenia ActionTrack w Twojej instytucji przeprowadzimy szkolenia dla kadry. Uczestnicy poznają funkcje i możliwości edytora ActionTrack. Po ukończeniu wdrożenia będą potrafili samodzielnie projektować i tworzyć mobilne gry miejskie i terenowe.

 • Jak pozyskać środki na grę

  Stworzysz nie jedną, ale wiele gier

  Tak jak my wierzysz, że grywalizacja to najlepsze połączenie zabawy i nauki dla dzieci i młodzieży? Jeśli tak, możesz zostać właścicielem licencji ActionTrack i tworzyć własne gry bez ograniczeń!

ZOBACZ GRY →

[mc4wp_form id=”1853″]