Home Kariera

Kariera

Oferty pracy

< Następne Poprzednie >

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Jako firma działamy w sektorze kreatywnym na rynku B2B. Wdrażamy innowacje technologiczne w instytucjach kultury i promujemy grywalizację w edukacji. Szkolimy bibliotekarzy, animatorów i edukatorów. Pracujemy z nimi stacjonarnie, odwiedzając ich instytucje i realizując kompleksowe projekty: od zbierania materiałów, przez prowadzenie cyklu warsztatów, aż do organizacji premiery gotowej gry. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmujemy, koniecznie zajrzyj na stronę o nas.

Kulturę pracy w Good Games można podsumować w 4 punktach. Pracujemy:

  1. Projektowo – najpierw planujemy, a potem robimy. Nie boimy się eksperymentować. Mocno dbamy o hygge i szukamy najlepszych wzorców i metodyk projektowych. Jesteśmy Agile, Scrum i pływamy w błękitnym oceanie.
  2. Zadaniowo – liczy się realizacja zadania, a nie czas jaki nad nim spędzisz – szukamy tych, których lenistwo popycha do innowacji.
  3. Skrupulatnie – wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli trzeba wykonać nudną i powtarzalną czynność, rozumiemy, że każda beczka miodu ma łyżkę dziegciu i bierzemy to odważnie na klatę.
  4. Innowacyjnie – szukamy rozwiązań sprawdzonych choćby w innych branżach i staramy się je przeszczepić na grunt kultury i edukacji.

Zostaw nam swoje CV!

    Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie? Nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, możesz przesłać nam swoje CV. Za Twoją zgodą dołączymy je do naszej bazy i skontaktujemy się z Tobą w przyszłości!

    [mc4wp_form id=”1853″]