Home Gry wielkoformatowe – stwórz własną grę wielkoformatową!

Gry wielkoformatowe

Stwórz własną grę wielkoformatową

Granie w gry planszowe to idealna rozrywka dla szkół i przedszkoli, rodzin z dziećmi i grup znajomych. Czy istnieje lepsza zabawa? Tak! Planszowe gry wielkoformatowe! Ich zasady właściwie nie różnią się od tych znanych z tradycyjnych planszówek. Jednak efekt przesuwania żetonów po dużej planszy i wykorzystanie kart wielkości dłoni robi wrażenie! Podczas wydarzenia kulturalnego taka gra ma szansę przyciągnąć rzeszę zaciekawionych odbiorców. Stanie się ponadczasową lokalną atrakcją, czymś, co wyróżni Twoją instytucję.

Szczególnie, jeśli to Ty i odbiorcy Twojej instytucji stworzycie ją sami!

Oferujemy unikalną możliwość stworzenia gry wielkoformatowej w oparciu o wybrany przez Ciebie temat. To może być lokalna historia regionu, historia narodowa (wojny, powstania) albo losy książkowych bohaterów. To Ty wybierasz! A może pomysł urodzi się podczas warsztatów z tworzenia gry dla Twoich podopiecznych?

Zobacz, co możemy zrobić razem!

Stworzymy dla Ciebie grę wielkoformatową, na którą składają się:

➽ wielkoformatowa plansza do gry
➽ kostka
➽ żetony ruchu w wybranych kształtach
➽ karty
➽ instrukcja gry
➽ opcjonalnie: dodatkowe elementy, takie jak klepsydra lub tabliczki suchościeralne. Całość zapakowana w praktycznym futerale.

 

WarsztatyPrzeprowadzimy warsztaty dla dzieci/młodzieży, która weźmie aktywny udział w tworzeniu gry

Podczas warsztatów opowiemy o całym procesie tworzenia gier. Uczestnicy dowiedzą się, jakie mechaniki można w nich wykorzystać, jak stworzyć fabułę i wykreować bohaterów. Następnie przejdą do działania praktycznego. Ostateczna tematyka, fabuła i mechanika gry będą oparte na materiałach przygotowanych przez uczestników warsztatów

Zalety gry wielkoformatowej

 • tick

  Pozytywnie wpływa na zaangażowanie uczestników. Gracze nie siedzą przy stole, pozostają w ruchu. Ale przede wszystkim sami mogą stworzyć taką grę podczas warsztatów. Uczą się grywalizacji i zgłębiają wybrany temat.

 • tick

  Jest personalizowana, tworzona na indywidualne zamówienie. Może opierać się na historii danej miejscowości i dzięki temu staje się narzędziem do edukacji regionalnej i utrwalania lokalnego dziedzictwa.

 • tick

  Pozostanie w Twojej instytucji na długo! Wykorzystasz ją podczas festiwali, okolicznościowych imprez i w trakcie zajęć dla uczniów i młodzieży. Jest umieszczona w bezpiecznym futerale – możesz ją wypożyczać.

Chcesz stworzyć własną grę wielkoformatową?

  Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach. Pamiętaj, że każda gra jest inna, więc jej cena zależy od stopnia skomplikowania i ilości czasu, jakiego będzie wymagać jej przygotowanie. Im więcej szczegółów podasz nam na początku, tym szybciej wyślemy ofertę dla Ciebie!

  Jak chcesz ją stworzyć? *

  Zobacz, jak wygląda rozgrywka gry wielkoformatowej

  Zrealizowane gry wielkoformatowe

  Przeczytaj relacje z warsztatów i rozgrywek

  < Następne Poprzednie >

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Zadzwoń:

  Natalia Kościńska

  Natalia Kościńska

  +48 720 885 333
  Marta Romaniuk

  Marta Romaniuk

  +48 790 245 333

   [mc4wp_form id=”1853″]