Home Doradztwo

Doradztwo

by Robert Warych
Doradztwo

Codzienna praca w instytucji kultury to balansowanie pomiędzy sprawną realizacją aktualnych spraw i projektów oraz stałym poszukiwaniem możliwości rozwoju, często w ramach istniejących możliwości organizacyjnych. Reagowanie na zmieniającą się rzeczywistość wymaga od osób zarządzających i pracowników stałego poszerzania usług instytucji, co wiąże się przede wszystkim koniecznością stałego uczenia się i adaptacji umiejętności zespołu.

Czy w Waszej instytucji spotkaliście się Państwo z poniższymi sytuacjami?

Macie wiele pomysłów, ale nie wiecie jak zdobywać finansowanie? Jako instytucja przygotowaliście już kilka wniosków do programów ministerialnych i niestety nie udało się otrzymać grantu? Prowadzimy konsultacje dotyczące wniosków.

Jesteście małą jednostką, ale macie wokół siebie wielu przyjaciół? Potrzebujecie wsparcia organizacyjnego przy przygotowaniu nowych usług w bibliotece, takich jak kącik gier planszowych lub gry terenowe? Chcecie zdobyć nowe grono nastoletnich czytelników? Prowadzicie instytucję kultury i chcecie przygotować strategię dalszego rozwoju?

Jeżeli na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „tak” – zapraszamy do kontaktu z nami.

Podzielimy się dziesięcioletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą w relacjach z 250 instytucjami kultury.

 

[mc4wp_form id=”1853″]