Home » Gry » ToUR de Biblio `84

ToUR de Biblio `84

  • Organizator: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Biblioteka Główna
  • Data realizacji: 11.05.2023
  • Kategoria: dla dorosłych, dla młodzieży, fabularna, historyczna, lokalni bohaterowie, przygodowa
  • Tryb gry: terenowa
  • Sfinansowano z dotacji: Inne

Gracz zostaje przeniesiony do lat 80-tych. Staje przed wyzwaniem zdania letniej sesji w wyjątkowych realiach tamtych czasów. Aby osiągnąć swój cel musi zostać aktywnym czytelnikiem Biblioteki Głównej oraz odnaleźć się w strukturach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na swojej drodze trafia na przeszkody, m. in. brak smartfona i Internetu, czy konieczność robienia odręcznych notatek. Gracz musi zachować szczególną ostrożność, by nie zmienić biegu historii, zwłaszcza, że w latach 80-tych spotka swojego ojca…

Wyjątkowa gra przygotowana dla studentów, by skłonić ich do korzystania z zasobów Biblioteki Głównej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Pełna zaskakujących zwrotów akcji, utrzymana w stylistyce retro, wciąga niczym dobra książka!

Tegoroczne juwenalia przejdą do historii, a ściślej mówiąc, Ty do niej przejdziesz i to dosłownie!
Głośny dźwięk budzika wyrywa Cię z błogiego snu o pizzy z podwójnym  serem. Na wpół przytomny sięgasz po telefon, by włączyć drzemkę. Nic z tego… Po telefonie ani śladu, a dźwięk budzika nie cichnie. Podnosisz się z łóżka i po omacku wędrujesz w kierunku włącznika światła. Pomieszczenie rozjaśnia się, a Ty myślisz “co jest grane?!” czy to jawa czy sen? Twój pokój wygląda całkiem inaczej, niż jeszcze wczoraj. W miejscu plakatu z najnowszych Avengersów, “patrzy” na Ciebie Arnold Schwarzenegger jako “Terminator 1”, a Twój ukochany fotel z Ikei przypomina Fotel 366. W końcu dociera do Ciebie, że najprawdopodobniej przeniosłeś się w czasie do lat 80.

Gra nieaktywna online

Przeczytaj relację z realizacji gry

Zobacz podobne gry

[mc4wp_form id=”1853″]