Home » Gry » End of love

End of love

  • Organizator: Wydawnictwo Niezwykłe, Empik
  • Data realizacji: 14.10.2023
  • Kategoria: dla młodzieży, fabularna, motywy literackie, przygodowa
  • Tryb gry: terenowa
  • Sfinansowano z dotacji: Środki własne

Mobilna gra terenowa „End of love” powstała na kanwie trzech powieści wydawnictwa Niezwykłe: „Unique” Aleksandry Negrońskiej, „Smak Gorzkiej Czekolady” Weroniki Ancerowicz i „Bad Move” Agaty Polte. Premiera gry odbyła się w Warszawie kilka dni po wydaniu powieści. Graczki musiały wykazać się znajomością treści książek, ale również miały szansę pochwalić się swoją kreatywnością i znajomością różnych tekstów kultury, których tematem przewdonim jest miłość.

Bohaterki i bohaterowie literatury z nurtu Young Adult zostali wypchnięci ze swoich powieści. Udało im się ustalić, że ktoś, kto przeżył ogromny zawód miłosny, postanowił rozwiązać swój problem w sposób najbardziej radykalny z możliwych – wymazując ze świata miłość. Nie wolno pogrywać z sercem naukowca, bo może się to bardzo, bardzo źle skończyć.
Jego plan to zniszczenie każdego, choćby najmniejszego wspomnienia o miłości w literaturze, sztuce, a nawet historii.

Ty też to czujesz? Ten skręt żołądka jak przed trudnym egzaminem, dezorientacja i szukanie szybkich rozwiązań, żeby tylko znaleźć odpowiedź. Dlaczego? Jak na złość nie możesz znaleźć swojej ulubionej książki. Jak jeszcze możesz się pocieszyć Instagram? Zamiast zdjęć widzisz wielkie cyfry 404.

Stoisz przed Empikiem i patrzysz, jak z topek znikają książki. Nagle na Twoich oczach powietrze faluje i w miejscu, w którym przed chwilą nic nie było, pojawia się dziewczyna. Wygląda jakoś znajomo…
– Aleksandra? Znasz Aleksandrę Negrońską? Musisz ją znaleźć.

Obejrzyj film z premiery gry mobilnej „End of love”!

Gra nieaktywna online

Przeczytaj relację z realizacji gry

Zobacz podobne gry

[mc4wp_form id=”1853″]