Home » Gry » Nie szukając zemsty

Nie szukając zemsty

  • Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie
  • Data realizacji: 11.08.2023
  • Kategoria: dla dorosłych, dla dzieci/gra rodzinna, dla młodzieży, edukacja regionalna, fabularna, historyczna, motywy literackie, przygodowa
  • Tryb gry: terenowa
  • Sfinansowano z dotacji: Fundusz Promocji Kultury

Mobilna gra terenowa „Nie szukając zemsty” zachęca do przyjrzenia się bliżej historii Bornego Sulinowa w angażujący i aktywny sposób! Trasa ma około 3,5 km długości, mogą ją więc pokonać rodziny z dziećmi i mieszkańcy w różnym wieku. Gracz odgrywa rolę przewodnika Papkina, bohatera „Zemsty” Aleksandra Fredry i oprowadza go po Bornem Sulinowie odpowiadająca na wiele (czasem zaskakujących) pytań bohatera.

Na Pomorzu silny wiatr nie jest niczym zaskakującym, ale dzisiaj brzmi wyjątkowo złowieszczo. Zakładasz kaptur bluzy, pochylasz się i nagle… wszystko cichnie. W tym samym momencie Twoich uszu dobiega dziwny głos: – Proszę, proszę, mocium panie, gdzież to ja trafiłem?! Przed Tobą stoi… Papkin, którego kojarzysz z jednej z lektur szkolnych. Okazuje się, że bohaterowie literaccy prowadzą eksperymenty i próbują przenosić się do świata rzeczywistego. Niestety, przy okazji wędrują również w czasie – ich technologia wymaga dopracowania. Papkin cieszy się na Twój widok, powrotny teleport ma dopiero za godzinę, chętnie więc pozna Twoją miejscowość. Zabierz go na wycieczkę!

Gra nieaktywna online

Zobacz podobne gry

[mc4wp_form id=”1853″]