Home » Płatny staż graficzny w Good Games

Płatny staż graficzny w Good Games

by Gabriela
Opublikowano:
Płatny staż graficzny

Dołącz do naszego zespołu!

Do zespołu Fundacji Good Culture poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania związane z produkcją gier w zakresie projektowania graficznego.

Oferujemy płatny staż graficzny w Good Games – dziale Fundacji. W ramach działalności Good Games pomagamy instytucjom kultury w kompleksowym tworzeniu edukacyjnych gier mobilnych i wielkoformatowych gier planszowych. Teraz możesz zostać częścią naszego zespołu!

Poszukujemy osoby do 26 r.ż. ze statusem studenta na okres 3-6 miesięcy w wymiarze min. 16 – 20 h w tygodniu.
Po okresie stażu możliwa późniejsza współpraca!

Pracujemy w biurze we Wrocławiu (ul. Komandorska), w dniach roboczych, w godzinach 8.00 – 16.00.
Po okresie wdrożenia możliwa jest częściowo zdalna praca.

Zakres zadań, jakie na Ciebie czekają:

  • projektowanie elementów identyfikacji wizualnych (logotypy gier, dobór typografii, kolorystyki, elementy dodatkowe: ikony, wzory, motywy);
  • tworzenie koncepcji wizualnych mobilnych gier terenowych tworzonych w technologii ActionTrack  (dobór środków wyrazu oddających charakter gry);
  • kreacje concept art (tworzenie postaci, scenek, wyrażanie emocji bohaterów);
  • skład i przygotowanie do druku regulaminów i kart wielkoformatowych gier planszowych;
  • dbanie o spójny i przejrzysty przekaz komunikatów wizualnych (print i digital), zgodność ze scenariuszem gier i wymogami technicznymi aplikacji/ wymogami DPT.

Czego oczekujemy?

  • umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz zadawania pytań,
  • dokładności i skrupulatności w realizowanych projektach
  • samodzielności, terminowości oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • statusu studenta (do 26 r.ż.),
  • zainteresowania tematyką gier,
  • znajomości zasad projektowania graficznego,
  • podstawowej znajomości oprogramowania: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop,
  • udokumentowanej umiejętności przygotowywania projektów do druku,
  • podstawowej umiejętności ilustrowania.

Mile widziane:

  • doświadczenie projektowe przy komercyjnych zleceniach,
  • umiejętność tworzenia w różnych stylach i estetykach,
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym,
  • posiadanie licencji na oprogramowanie pakietu Adobe.

Co oferujemy?

  • pozyskanie doświadczenia z zakresu projektowania graficznego w branży gier,
  • możliwość poznania świata kultury i edukacji od podszewki,
  • elastyczny grafik pracy w ramach naszych godzin pracy w biurze,
  • korzystanie z oferty naszych szkoleń,
  • dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych,
  • współpracę przy innowacyjnych projektach i rozwój głowy, o jakim można tylko pomarzyć.

Jeśli wykażesz się pracowitością i kreatywnością – chętnie nawiążemy współpracę na dłużej!

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie CV + link do portfolio + parę słów o tym, dlaczego chcesz z nami współpracować, prosimy słać na: wspolpraca@goodbooks.pl do 14.01.2024 r. W temacie wiadomości wpisz: „współpraca graficzna + imię i nazwisko”.

Dodatkowo CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Good Culture (adres: ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz!