Home » Gry » Niekończąca się historia. Podróż przez dzieje Polski.

Niekończąca się historia. Podróż przez dzieje Polski.

  • Organizator: Fundacja Good Culture, Good Games
  • Data realizacji: 31.01.2024
  • Kategoria: dla dorosłych, dla dzieci/gra rodzinna, dla młodzieży, fabularna, historyczna, patriotyczna, przygodowa
  • Tryb gry: terenowa
  • Sfinansowano z dotacji: Inne

Pamiętasz niezwykłą podróż Bastiana z „Niekończącej się opowieści”, który na grzbiecie puszystego smoka przemierzał krainę wyobraźni, by uchronić ją przed zagładą? Czy jesteś w stanie uwierzyć, że nad Twoją głową przelatuje niezwykły ptak, który wołając o pomoc, zaprasza Cię do wspólnego lotu w nieznane?
Wyrusz w podróż przez dzieje polskiej historii, wykaż się wiedzą i wyciągnij pomocną dłoń do orła o imieniu Mieszko. To od Ciebie zależy, czy ptak odzyska pamięć i magiczną biel swoich piór…

Mobilną grę terenową „Niekończąca się historia” przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą z jednej strony zweryfikować swoją znajomość historii Polski, a z drugiej przypomnieć sobie najważniejsze momenty w dziejach naszego kraju.  Przewodnikiem w grze jest orzeł Mieszko, który walczy o odzyskanie bieli swoich piór, tak by ponownie przypominać swojego przodka Orła Białego – symbol państwa polskiego.

Aby tak się stało gracze muszą wykazać się znajomością najważniejszych dat i nazwisk w dziejach naszego kraju, ale również umiejętnością logicznego myślenia, kreatywnością i sprytem. Zróżnicowanie poziomu trudności zadań pozwala czerpać radość z mobilnego spaceru graczom w wieku od 7-99 lat. Co ważne, pomagać Mieszkowi można zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

 

Gra nieaktywna online

Zobacz podobne gry

[mc4wp_form id=”1853″]