Home » Gry » Audioprzewodnik po Lęborku

Audioprzewodnik po Lęborku

  • Organizator: Lęborska Biblioteka Publiczna
  • Data realizacji: 30.11.2019
  • Kategoria: architektura, dla dorosłych, dla dzieci/gra rodzinna, dla młodzieży, edukacja regionalna, przyrodnicza/przewodnik, quest
  • Tryb gry: terenowa
  • Sfinansowano z dotacji: Inne

Przewodnik po Lęborku to przykład niecodziennego wykorzystania Aplikacji ActionTrack. Został on zaprojektowany z myślą o osobach zainteresowanych historią i atrakcjami miasta, tak by w wygodny sposób poznały najciekawsze miejsca, obiekty i legendy Lęborka!

Audioprzewodnik prowadzi po średniowiecznych obwarowaniach miasta. Prezentuje m.in. zamek krzyżacki, wieżę Bismarcka, lęborskie kościoły, radziecki czołg IS-2, a także lubianą przez spacerowiczów fontannę na pl. Pokoju oraz na pl. Żwirki i Wigury. Stary Lębork w aplikacji ActiontrackOdwiedzana fontanna jest pretekstem do przedstawienia legendy o żabkach. Zwiedzający Lębork z aplikacją ActionTrack mogą poznać również historię o Gambrinusie i o tym, jak baszta bluszczowa straciła sukienkę. Miłośnicy ciekawostek historycznych dowiedzą się, gdzie odkryto skarb, jakie królowe odwiedziły miasto i w którym miejscu znajdował się Łabędzi Staw czy Góra Szubieniczna.

Gra nieaktywna online

Zobacz podobne gry

[mc4wp_form id=”1853″]