Home » Premiera mobilnej gry miejskiej „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” [WIDEORELACJA]

Premiera mobilnej gry miejskiej „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” [WIDEORELACJA]

by Łukasz Braun
Opublikowano:
Premiera mobilnej gry miejskiej Wkomiksuj się w klimat Superpiątki

Mobilna gra terenowa „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” miała premierę 7 czerwca 2022 r. o godz. 16:15 w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej. Ta rodzinna gra miejska stworzona w ActionTrack prowadziła graczy od Parku Słowackiego, przez centrum miasta, aż do Rynku, gdzie znajdowała się meta. Drużyny, które zdobyły najwięcej punktów, otrzymały nagrody, m.in. tablety multimedialne.

stwórz własną mobilną grę terenową banner

Tytuł gry „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” nawiązuje do przygód maskotek-bohaterów, które dbają o środowisko. Są to: Czerwony Kapturek, Detektyw Kropelka, Ryś Krzyś, Mrówka, PreZero Hero oraz Dżulka. Postaci te promują ciepło systemowe, wodę, przyrodę, gospodarkę odpadami i elektromobilność. Gra była jedną z atrakcji w ramach powracającego po dwóch latach XII Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii. Oprócz gry w programie festiwalu znalazły się liczne atrakcje, m.in. warsztaty manualne i sportowe, pokazy i konkursy oraz spotkanie z iluzjonistą.

Obejrzyj wideorelację z premiery gry „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!”

Chcesz zorganizować warsztaty z tworzenia mobilnych gier terenowych z wykorzystaniem fińskiej platformy ActionTrack? A może masz gotowy pomysł na mobilną grę terenową? Jeśli tak, napisz na: info@goodgames.pl lub zostaw swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie!

    Zobacz także

    [mc4wp_form id=”1853″]