Home » Najbliższe premiery: przed nami aż 3 mobilne gry terenowe stworzone w ActionTrack!

Najbliższe premiery: przed nami aż 3 mobilne gry terenowe stworzone w ActionTrack!

by Łukasz Braun
Opublikowano:
3 premiery gra terenowa actiontrack

Mobilna gra terenowa to wspaniały sposób na rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki wykorzystaniu platformy ActionTrack gracze poruszają się w terenie rozwiązując zagadki i poznając ciekawe historie na swoich smartfonach. Przed nami premiery aż trzech gier stworzonych przez Centrum Kultury w Siechnicach, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Bogatyni oraz Książnicę Beskidzką w Bielsku-Białej.

Przeczytaj tekst i dowiedz się, o czym opowiadać będą gry i kiedy będzie można wziąć udział w premierowych rozgrywkach! W każdym z miejsc na graczy czekają dodatkowe atrakcje oraz nagrody!

 

Banner gry "Pocztówki z Siechnic"

Gra terenowa „Pocztówki z Siechnic” | premiera 4 czerwca (sobota)

START: godzina 10:00 , Miejska Biblioteka Publiczna im. Agnieszki Osieckiej w Siechnicach

„Pocztówki z Siechnic” to mobilna gra terenowa będąca jedną z atrakcji Dni Siechnic 2022. Jej tematyka odnosi się do obchodów jubileuszu 25-lecia nadania praw miejskich Siechnicom. Motywem przewodnim gry jest stary album z pocztówkami. Dzięki aplikacji ActionTrack gracze będą w interaktywny i atrakcyjny sposób poznawać dzieje biblioteki oraz historię, ważne miejsca i zabytki najbliższej okolicy. Czekają na nich określone zadania i zagadki. Gracze, którzy zdobędą najwięcej punktów, mogą liczyć na nagrody ufundowane przez firmy Avenir Medical Poland oraz Family Optic.

Banner gry "Bogatyński SekRed"

Gra terenowa „Bogatyński SekRed” | premiera 5 czerwca (niedziela)

START: godzina 11:00 , Park Preibischa za Biblioteką Publiczną w Bogatyni

„Bogatyński SekRed” to pierwsza mobilna gra miejska w Bogatyni. Jej scenariusz wykorzystuje motywy z historii miasta. Usiana ciekawymi zagadkami rasa gry poprowadzi graczy po najpiękniejszych zakątkach Bogatyni. Ich przewodnikiem będzie Ginger, sympatyczny nastolatek o bujnej czerwonej czuprynie. Dla pierwszych 50-ciu graczy, którzy ukończą „Bogatyński SekRed”, organizatorzy przewidzieli upominki. Gra terenowa to nie wszystko! Na trasie gracze mogą również spodziewać się dodatkowych atrakcji takich jak dmuchane zamki czy malowanie buziek i brokatowe tatuaże.

 

Gra terenowa „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” | premiera 7 czerwca (wtorek)

START: godzina 16:15 , Park Słowackiego w Bielsku-Białej

Mobilna gra terenowa „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!” będzie jedną z atrakcji w ramach powracającego po dwóch latach przerwy XII Beskidzkidzkiego Festiwalu Dobrej Energii. To rodzinna gra miejska, która poprowadzi graczy od Parku Słowackiego, przez miasto, aż do mety na Rynku. Tam najlepsze drużyny otrzymają nagrody. Do wygrania jest m.in. tablet multimedialny. Tytuł gry nawiązuje do przygód maskotek-bohaterów występujących w kategoriach tegorocznego konkursu „Przybij piątkę”. Są to kolejno: Czerwony Kapturek, Detektyw Kropelka, Ryś Krzyś, Mrówka, PreZero Hero oraz Dżulka. Postaci te promują odpowiednio: ciepło systemowe, wodę, przyrodę, gospodarkę odpadami i elektromobilność. Oprócz gry w programie festiwalu są również liczne atrakcje. Będą to m.in. warsztaty manualne i sportowe, pokazy i konkursy czy spotkanie z iluzjonistą.

Aby wziąć udział w grze „W(ko)miksuj się w klimat Superpiątki!”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Chcesz tworzyć własne gry mobilne z wykorzystaniem ActionTrack? Napisz na: info@goodgames.pl lub zostaw swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie!

    Zobacz także

    [mc4wp_form id=”1853″]