Home » [WIDEORELACJA] Premiera gry „Bogatyński SekRed”

[WIDEORELACJA] Premiera gry „Bogatyński SekRed”

by Łukasz Braun
Opublikowano:
bogatyński sekred premiera gry

„Bogatyński SekRed” to tytuł mobilnej gry miejskiej, która powstała podczas prowadzonych przez Good Games warsztatów z udziałem młodzieży z 3 bogatyńskich szkół. Warsztaty odbywały się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni w ramach projektu „Gamingowa Bogatynia”, dofinansowanego z programu BLISKO Narodowego Centrum Kultury.

stwórz własną mobilną grę terenową banner

Scenariusz pierwszej mobilnej gry miejskiej w Bogatyni wykorzystuje motywy z historii miasta. Zaprojektowana przez uczestników warsztatów trasa pełna jest ciekawych zagadek, a prowadzi przez najpiękniejsze zakątków miasta. Punktem wyjścia fabuły gry jest kradzież plecaka, a zadaniem graczy jego odzyskanie. Przewodnikiem po grze jest sympatyczny rudy chłopiec o imieniu Ginger. Co ciekawe, jego postać od strony graficznej zaprojektowała jedna z uczennic Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bogatyni.

„Bogatyński SekRed” – pierwsza mobilna gra miejska w Bogatyni

Gra „Bogatyński SekRed” została uruchomiona w niedzielę 5 czerwca o godz. 11:00. Gracze zebrali się w Parku Preibischa za Biblioteką Publiczną w Bogatyni. Z okazji wydarzenia park zamienił się w ogromny plac zabaw. Jak przebiegała premierowa rozgrywka? Jakie wyzwania czekały na uczestników i co najbardziej im się podobało? Tego wszystkiego dowiesz się z wideo relacji. Kliknij i obejrzyj!

Chcesz zorganizować warsztaty z tworzenia mobilnych gier terenowych z wykorzystaniem fińskiej platformy ActionTrack? A może masz gotowy pomysł na mobilną grę terenową? Jeśli tak, napisz na: info@goodgames.pl lub zostaw swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie!

    Zobacz także

    [mc4wp_form id=”1853″]