Home Oferta komplementarna do mobilnej gry terenowej – gra wielkoformatowa, memory, Piotruś, puzzle

Oferta komplementarna do mobilnej gry terenowej - gra wielkoformatowa, memory, Piotruś, puzzle

Tworzysz mobilną grę terenową, ale chcesz mieć coś jeszcze – coś ponadczasowego, co zostanie w Twojej instytucji na długo po zakończeniu projektu? Historię i grafiki z Twojej gry możemy przenieść na drukowane karty memory albo Piotrusia, zestaw puzzli lub planszową grę wielkoformatową! 

 • Stwórz własną grę mobilna gra terenowa - gra wielkoformatowa, memory, Piotruś, puzzle

  Koncentracja i ćwiczenie pamięci to główne zalety gry memory. Do dobrej zabawy wystarczą dwie osoby, ale z powodzeniem można zagrać również w większym gronie. Gra oparta o klasyczną i znaną mechanikę dobierania kart w pary. W pudełku znajduje się 40 par kartoników.

 • Stwórz własną grę mobilna gra terenowa - gra wielkoformatowa, memory, Piotruś, puzzle

  Małym dzieciom Piotruś nigdy się nie znudzi, nieważne, czy grają dwie, trzy albo cztery osoby. Talia z 25 kartami, w tym czarny Piotruś bez pary, pozwalają na proste szybkie rozgrywki w różnym gronie. Pary na obrazkach dobiera się na podstawie trafnych skojarzeń.

   

 • Stwórz własną grę mobilna gra terenowa - gra wielkoformatowa, memory, Piotruś, puzzle

  Puzzle to okazja do spotkania i wspólnej zabawy dla szerokiej grupy odbiorców. Spowodują, że tematyka terenowej gry mobilnej będzie obecna w przestrzeni instytucji i uczestników gry znacznie dłużej. Puzzle można dostosować do wieku grupy docelowej.


Gry mogą spełniać wiele różnych funkcji! Wykorzystasz je jako:

 • nagrody dla uczestników gry mobilnej;

 • dodatek do rodzinnych i towarzyskich spotkań.

 • część scenariusza lekcji bibliotecznej powiązanej z tematyką gry;

 • podstawa do opowiadania improwizowanych historyjek (każdy kartonik to ilustracja, a więc podstawa do zbudowania nowego wątku fabularnego)


 

BESTSELLER

 

Prawdziwa gratka dla instytucji kultury, które uwielbiają innowacyjne działania.
Gra wielkoformatowa
na pewno stanie się największą lokalną atrakcją!

To odwzorowanie najbliższe mechanice gry mobilnej. Tam chodzisz po prawdziwej przestrzeni swojej miejscowości, w grze wielkoformatowej – masz to w miniaturce! Na dodatek ryzykujesz swoje „być albo nie być”, a nie pozycję jakiegoś pionka.

Gra wielkoformatowa wspaniale pobudza wyobraźnię uczestników i w pełni wykorzystuje potencjał gry, eksponując jej wspaniałe grafiki i zawiłą fabułę.

  Chcesz stworzyć mobilną grę terenową w swojej instytucji i uzupełnić ją o grę wielkoformatową, karcianą lub puzzle? Skontaktuj się z nami: info@goodgames.pl lub zostaw swoje dane, a wtedy my odezwiemy się do Ciebie!

  [mc4wp_form id=”1853″]