Home » Szczawieńska karuzela bajek w grze mobilnej

Tym razem jednak, ze względu na wymogi związane z przestrzeganiem przepisów sanitarnych w związku z pandemią COVID-19 mogły być ich znacznie mniej…

Wakacje w bibliotece

SzczawnoI to jedyna różnica, gdyż – jak zwykle – program zajęć był wypełniony dosłownie po brzegi. Co roku bowiem, w pierwszych tygodniach wakacji Miejską Bibliotekę Publiczną im. T. Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju wypełnia gwar najmłodszych czytelników.  Dzieje się tak dlatego, że oferujemy ciekawe i twórcze spędzenie zajęć dla najmłodszych. Są więc konkursy, zabawy.  Są gry – nie tylko planszowe. Jest również oglądanie filmów. Czas wypełniają także wspólne spacery.  Dzieci mają okazję do nie tylko do poznawania ciekawostek o świecie, ale przed wszystkim do szalonej, wspólnej bajkowej wakacyjnej zabawy. 

Mobilna gra terenowa o bajkach

W  tym roku,  na zakończenie wakacji z biblioteką, powstała mobilna gra terenowa typu Pokemon Go.  Grę „Szczawieńska karuzela bajek” zaprojektowaliśmy w aplikacji ActionTrack. Dzięki temu mogliśmy połączyć wypoczynek na świeżym powietrzu i ulubioną przez dzieci zabawę.  10 lipca, w piątek zamieniliśmy się w poszukiwaczy zaginionej wioski Smerfów.  W naszym parku Zdrojowym szukaliśmy małych, niebieskich ludków. Pomagał nam w tym sam Gargamel!

Relację zdjęciową można znaleźć na naszym profilu Facebooka i  dziś zapowiadamy kolejne edycje mobilnych gier terenowych.

Zobacz także

[mc4wp_form id=”1853″]